Najbardziej ikoniczne modele japońskich samochodów

Japończyk za kierownicą auta

Kraj Kwitnącej Wiśni słynie z doskonałych samochodów. Dobrze nimi jeździć, bo są szybkie i niezawodne, a do tego bezawaryjne. Miłośnicy ikonicznych modeli japońskich samochodów mogą stać się posiadaczami ulubionej marki, dzięki firmie, która importuje pojazdy. Auta zakupione na aukcjach, są sprawdzane przez rzeczoznawcę, więc są w doskonałym stanie technicznym.

Zakup samochodu na japońskiej aukcji

W japońskich aukcjach samochodowych mogą wziąć udział osoby, mające zarejestrowane firmy w tym państwie. Nie jest to powód do zmartwień, bo w Polsce działa wielu pośredników, którzy zajmują się importem aut japońskich i wylicytują dowolny model. Wystarczy zgłosić się do firmy, podać markę wozu i po pewnym czasie przemierzać polskie i europejskie autostrady wymarzonym pojazdem. Zamawiane auta japońskie z licytacji TokioCars weryfikuje i poddaje profesjonalnej ekspertyzie rzeczoznawcy, co daje gwarancję, że zostają sprowadzane do kraju w idealnym stanie.  Importer aut z Japonii znany jest z wysokiej jakości obsługi, o czym świadczą udzielane licznie rekomendacje.

Jakie są najbardziej znane modele japońskich samochodów?

Ikoniczne modele japońskich samochodów cieszą się zainteresowaniem miłośników klasyków. Nic dziwnego, auta z kraju Kwitnącej Wiśni mają niski przebieg i są w dobrym stanie technicznym. W dodatku są pojazdami rzadko wykorzystywanymi, więc też mało eksploatowane. Najbardziej ikoniczne auta, które są sprowadzane z Japonii, to m.in.: Nissan Skyline GT-R, Nissan Silvia CSP311, Toyota 2000GT (MF10), Mazda Cosmo Sport, Honda Accord, Honda NSX, Mazda RX-7 FD, Mitsubishi 3000 GT, Honda S2000, Lexus LFA, Subaru Impreza STI. Importowany pojazd ma wszelką dokumentację, niezbędną do zarejestrowania w Polsce.

Wróć do bloga